Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Nadchodzi nowa era dla Sea of Thieves. Już jutro start pierwszego sezonu

Mikołaj Ciesielski
2021/01/27 08:35

Twórcy przypominają graczom o nadchodzących zmianach.

Nadchodzi nowa era dla Sea of Thieves. Już jutro start pierwszego sezonu

Na początku grudnia deweloperzy ze studia Rare poinformowali o zmianie modelu biznesowego oraz planów rozwoju Sea of Thieves. Ujawniono wówczas, że gra nie będzie już otrzymywać comiesięcznych aktualizacji, a zamiast tego, co kwartał będą startować nowe sezony. Pierwszy z nich rozpocznie się już jutro, czyli już 28 stycznia. Twórcy stwierdzili, że to dobra okazja, aby przypomnieć graczom o nadchodzących zmianach i nowościach.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami każdy sezon będzie trwał mniej więcej trzy miesiące, a gracze będą mieli okazje do zdobycia wirtualnej waluty oraz różnego rodzaju specjalnych przedmiotów kosmetycznych i emotek. Użytkownicy mogą również nabyć przepustkę Plunder Pass, aby zdobyć więcej nagród. Przepustka będzie kosztować 999 antycznych monet (wirtualna waluta) i będzie ją można nabyć za prawdziwe pieniądze lub za środki zgromadzone w grze.

Twórcy podkreślają jednak, że cała zawartość sezonowa jest bezpłatna i można ją otrzymać bez wydawania dodatkowych pieniędzy, a wspomniany karnet jedynie ułatwi ich zdobywanie oraz zaoferuje posiadaczom kilka dodatkowych atrakcji. Ponadto sezony będą wprowadzać nowe mechaniki oraz różne wydarzenia.

Przypomnijmy, że Sea of Thieves zadebiutowało w marcu 2018 roku. Produkcja studia Rare dostępna jest na komputerach osobistych, a także konsolach Xbox One i Xbox Series X/S (w ramach wstecznej kompatybilności).

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!