Poznaliśmy miejsce akcji The Elder Scrolls VI? Bethesda coś teasuje

Maria Wawrzyniak
2021/01/04 13:30
1
0

Na oficjalnym koncie The Elder Scrolls na Twitterze pojawił się interesujący wpis – użytkownicy twierdzą, że Bethesda poniekąd mogła zdradzić miejsce akcji nowej części.

W ostatni dzień ubiegłego roku na oficjalnym koncie marki The Elder Scrolls na Twitterze pojawił się wpis, który wzbudził zainteresowanie wielu fanów serii. Jak podaje serwis Game Rant, już na pierwszy rzut oka widzimy obraz mapy przedstawiającej prowincję Skyrim oraz trzy świece: jedna stoi na terenach Hammerfell (region kojarzony głównie z The Elder Scrolls II: Daggerfall), druga w okolicach miasta Samotnia (z ang. Solitude), a trzecia świeca znajduje się na przedmiocie przypominającym księgę. Wpisowi towarzyszy krótki i enigmatyczny komentarz brzmiący: spisz przyszłość i stwórz mapę przyszłości.

Wczytywanie ramki mediów.

Redaktorzy wspominają o teorii fanów, których zdaniem pierwsza świeca nawiązuje do drugiej części i tym samym przeszłości cyklu, druga świeca nawiązuje do teraźniejszości, czyli albo The Elder Scrolls V albo The Elder Scrolls: Online – Greymoor, zaś trzecia świeca nawiązuje do przyszłości – której nie znamy.

GramTV przedstawia:

Istnieje więc prawdopodobieństwo, że najnowsza odsłona serii przeniesie graczy na kontynent Atmora znajdujący się na północnych terenach Skyrim. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że kolejność miejsc jest zupełnie odwrotna – to jednak wydaje się znacznie mniej prawdopodobne, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że w przeszłości dementowano jakiekolwiek plotki dotyczące umiejscowienia akcji The Elder Scrolls VI w Hammerfell. Nie pozostaje więc nic innego, jak czekać!

Poznaliśmy miejsce akcji The Elder Scrolls VI? Bethesda coś teasuje

Komentarze
1
Fang
Gramowicz
04/01/2021 15:09

"Transcribe the past and map the future." ≠ "spisz przyszłość i stwórz mapę przyszłości"