Brakuje Wam imprez? Rockstar przychodzi z pomocą – GTA z nowym klubem nocnym

Wincenty Wawrzyniak
2020/12/07 15:00
0
0

Rockstar Games zapowiedziało dodanie nowego klubu nocnego oraz pakietu unikalnych utworów do gry Grand Theft Auto Online.

Przedstawiciele studia Rockstar Games przygotowali dla społeczności gry Grand Theft Auto Online nowość w postaci kolejnego podziemnego klubu nocnego, który zostanie dodany do produkcji już niedługo i pojawi się w Los Santos pod nazwą The Music Locker. Jak podaje serwis Game Rant, nie będzie to zwyczajnie miejsce, jeśli porównać je z masą innych tego typu lokacji porozrzucanych po mapie GTA Online.

Wczytywanie ramki mediów.

W tym przypadku mamy bowiem do czynienia z miejscem znajdującym się pod Diamond Casino, a muzyka, którą usłyszymy w klubie została skomponowana przez prawdziwych muzyków. Co więcej, deweloperzy przewidują, że w przyszłości obok takich artystów, jak Keinemusic czy Moodymann na scenie mogą pojawić się kolejni. Ponadto klub zaoferuje dodatkową zawartość dla posiadaczy Penthouse’u w kasynie, aczkolwiek nie wiemy, co to może dokładnie oznaczać.

GramTV przedstawia:

Do tego wszystkiego gracze mogą spodziewać się aktualizacji radia samochodowego, którego oferta poszerzy się o nowe utwory. Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Grand Theft Auto Online jest bezpłatnym dodatkiem multiplayer do gry Grand Theft Auto V, która zadebiutowała na rynku we wrześniu 2013 roku. Jeżeli chcecie być na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi GTA Online, zapraszamy pod ten adres.

Brakuje Wam imprez? Rockstar przychodzi z pomocą – GTA z nowym klubem nocnym

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!