Cyberpunk 2077 i World of Warcraft w jednym – ciekawa przeróbka fana

Wincenty Wawrzyniak
2020/12/01 09:45
2
0

W sieci pojawił się dość ciekawy zwiastun, w którym ktoś postanowił połączyć ze sobą gry Cyberpunk 2077 oraz World of Warcraft.

Chyba wszyscy czekamy na premierę gry Cyberpunk 2077. Produkcja polskiego studia CD Projekt RED zadebiutuje na rynku już za nieco ponad tydzień. W oczekiwaniu na debiut mamy dla Was ciekawostkę – jeden z fanów postanowił stworzyć zwiastun Cyberpunka w świecie gry World of Warcraft (podajemy za serwisem PC Gamer). Autorem trailera jest użytkownik znany jako Duren na YouTubie; trzeba przyznać, że przeróbka wygląda naprawdę ciekawie.

Pierwszy teaser projektu pojawił się w sieci pod koniec października – wówczas twórca opublikował pojedynczą scenę na swoim profilu na Twitterze, na której możemy zobaczyć kadr przypominający scenę z polskiej produkcji ze zwiastuna gry z targów E3 2018. Całość jednak została odtworzona w charakterystycznej dla World of Warcraft stylistyce. Tak, jak zwiastun. Zainteresowanych tego typu animacjami i projektami zachęcamy do przejrzenia kanału Durena.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy jeszcze, że Cyberpunk 2077 zadebiutuje 10 grudnia bieżącego roku na komputerach osobistych, konsolach obecnej generacji PlayStation 4 i Xbox One, a także na PlayStation 5 i Xbox Series X. Jeżeli chcecie być na bieżąco z informacjami dotyczącymi gry, zapraszamy pod ten adres. Zapraszamy też do lektury naszego kompendium na temat gry, które jest aktualizowane o nowe informacje.

Cyberpunk 2077 i World of Warcraft w jednym – ciekawa przeróbka fana

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
01/12/2020 23:22

Fajnie wyszło :]

wolff01
Gramowicz
01/12/2020 17:09

Kurde fajne. Zawsze mnie intryguje jak wyciągają assety z WoW (gra nie ma edytora?) i Blizzard ich nie goni :D