Forza Horizon 5 zadebiutuje na rynku już w przyszłym roku?

Mikołaj Ciesielski
2020/11/28 08:45

Jeden z zagranicznych dziennikarzy jest przekonany, że produkcja pojawi się jeszcze przed zapowiedzianą w tym roku Forzą Motorsport.

Microsoft już w lipcu tego roku zapowiedział kolejną odsłonę serii Forza Motorsport. Nie otrzymaliśmy wówczas zbyt wielu konkretów poza krótkim zwiastunem stworzonym na silniku gry oraz informacją, że tytuł trafi do usługi Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. Okazuje się jednak, że jeszcze przed debiutem nowej części cyklu Forza Motorsport na rynku może pojawić się Forza Horizon 5.

Forza Horizon 5 zadebiutuje na rynku już w przyszłym roku?O takim stanie rzeczy przekonany jest Jeff Grubb, który w ostatnich tygodniach był źródłem wielu przecieków na temat Mass Effect: Legendary Edition. Dziennikarz poinformował o swoich przypuszczeniach w podcaście The Xbox Empire.

Widzieliśmy zapowiedź Forza Motorsport kilka miesięcy temu. Moim zdaniem w pierwszej kolejności otrzymamy kolejną odsłonę serii Forza Horizon i może się ona pojawić już w nadchodzącym roku. Wydaje mi się, że Playground mogą być gotowi [ze swoją grą – przyp. red.] jako pierwsi. Myślę też, że znam scenerię, ale pozwolę to ogłosić twórcom” – ujawnia Grubb

Przypomnijmy, że ostatnia odsłona serii Forza Horizon oznaczona numerkiem „4” pojawiła się na rynku w 2018 roku. Akcja gry miała miejsce w malowniczej Wielkiej Brytanii.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!