Tom i Jerry powracają w pełnometrażowej hybrydzie animacji i filmu aktorskiego

Radosław Krajewski
2020/11/18 10:30
0
0

Popularni bohaterowie kreskówki wystąpią w pełnometrażowym filmie wraz z ludzkimi aktorami.

Warner Bros. planuje stworzyć nowe uniwersum. Nie będzie to na szczęście kolejna seria filmów superbohaterskich, ale cykl złożony z postaci znanych z seriali animowanych Hanna-Barbera. W tym roku do kin trafiły przygody Scooby-Doo, a już w przyszłym na dużym ekranie zadebiutują Tom i Jerry. Na tę chwilę nie wiadomo, w jaki sposób oba filmy oraz przyszłe produkcje będą ze sobą powiązane, bo gdy przygody słynnego psa i jego drużyny łowców duchów były animacją, tak film o zwierzęcych rywalach łącza technikę animacji z żywymi aktorami.

Tom i Jerry powracają w pełnometrażowej hybrydzie animacji i filmu aktorskiego

Film opowie o niesfornej myszy Jerry, która urządza sobie przytulne mieszkanie w najlepszych hotelu w Nowym Jorku w przeddzień mającego się tam odbyć „ślubu stulecia”. Zdesperowana organizatorka wesela otrzymuje od swojego szefa zadanie pozbycia się nieproszonego gościa. Do pomocy zatrudnia naturalnego przeciwnika myszy, czyli kota. Wybór pada na Toma, który ma największe doświadczenie w takich pojedynkach. Dziewczyna nie wie jednak, że ich wspólna historia może rzutować na przyszłość nie tylko organizowanego wesela, ale również całego hotelu, tym samym rujnując jej karierę. Wkrótce jednak pojawia się jeszcze większy problem, gdy okazuje się, że przeciwko całej trójce spisuje pracownik hotelu.

Tom & Jerry wyreżyseruje Tim Story, który ma na koncie dwie części Fantastycznej Czwórki, Prawdziwą jazdę oraz zeszłorocznego Shafta.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Chloë Grace Moretz (Sąsiedzi 2, Rodzina Addamsów), Michael Peña (Cesar Chavez, American Hustle, Ant-Man), Rob Delaney (Deadpool 2, Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw), Colin Jost (Jak to robią single, Saturday Night Live) i Ken Jeong (Bajecznie bogaci Azjaci, Kac Vegas, Transformers 3).

Produkcja zadebiutuje w kinie 21 kwietnia 2021 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!