Tony Hawk's Pro Skater 1+2 – 100 nowych wyzwań i... Crash Bandicoot

Wincenty Wawrzyniak
2020/11/06 15:30
0
0

Produkcja doczekała się aktualizacji, która wprowadziła do gry aż sto nowych wyzwań, przedmioty związane z serią Crash Bandicoot oraz tryb Solo Tours.

Na łamach oficjalnego bloga Activision pojawiła się (podajemy za serwisami Games Radar oraz Polygon) obszerna notka prezentująca atrakcje, jakie zostaną wprowadzone do gry Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 w najnowszej aktualizacji. Patch zostanie udostępniony o godzinie 17:00 czasu polskiego na wszystkich platformach sprzętowych. Twórcy przygotowali dla nas między innymi przedmioty związane z kultową serią Crash Bandicoot – możemy liczyć na kilkanaście przedmiotów, które znajdziemy w module Create-A-Skater, czyli kreatorze postaci; do zestawu należy dziesięć koszulek, unikalna deskorolka oraz trzy czapki.Tony Hawk's Pro Skater 1+2 – 100 nowych wyzwań i... Crash Bandicoot

To jednak nie wszystko – aktualizacja wprowadzi również tryb Solo Tours, pozwalający graczom ponownie spróbować swoich sił w trybie Tours, tyle że jednym zawodnikiem. Takie wyzwanie pozwoli nam znacząco rozwinąć statystyki naszego bohatera. Oprócz trybu w Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 pojawi się aż sto zupełnie nowych wyzwań rozrzuconych po różnych trybach gry; ich zrealizowanie zapewni nam punkty doświadczenia oraz gotówkę. Autorzy zdradzili, iż w planach mają także zmiany w systemie progresji ułatwiające zdobycie 100. poziomu doświadczenia.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto zaznaczyć, że również dzisiaj do sprzedaży trafi Pakiet Birdman, który został stworzony we współpracy z fundacją The Skatepark Project, znaną dawniej jako Tony Hawk Foundation. Wszystkie dochody netto ze sprzedaży pakietu zostaną przekazane na budowę publicznych skateparków dla młodzieży z biedniejszych społeczności. Przypomnijmy, że gra zadebiutowała 4 września bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W przypadku pierwszej platformy sprzętowej jest dostępna wyłącznie w sklepie Epic Games Store.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!