Resident Evil 4 Remake w produkcji? Aktor głosowy pojawił się na planie

Radosław Krajewski
2020/11/06 11:00

Aktor podkładający głos pod Leona S. Kennedy’ego opublikował zdjęcie, na którym pokazał się w stroju do nagrywania mocapu.

Po ogromnym sukcesie Resident Evil 2 Remake wydawało się, że Capcom będzie chciał iść za ciosem i stworzyć rimejki również kolejnych odsłon serii. Już rok później na półkach zadebiutowała w nowej odsłonie trzecia część, ale nie została ona tak ciepło przyjęta, jak poprzednia odsłona. Przez wiele ostatnich miesięcy studio milczało o potencjalnym rimejku czwartej części Resident Evil, pomimo pojawiających się najróżniejszych plotek o produkcji. Teraz jeden z aktorów głosowych dał nadzieję fanom, że Capcom rzeczywiście pracuje nad odświeżeniem najlepszej, zdaniem wielu, odsłony serii.

Resident Evil 4 Remake w produkcji? Aktor głosowy pojawił się na planie

Aktor Nick Apostolides, wcielający się w Leona S. Kennedy’ego w Resident Evil 2 Remake, opublikował zdjęcie w stroju do przechwytywania ruchów ciała i mimiki z podpisem, że dobrze jest wrócić do pracy. Fotografię otagował hasztagiem „gry wideo”, co może wskazywać właśnie na prace nad Resident Evil 4 Remake, a nie chociażby serialem animowanym tworzonym dla Netflixa.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Poprzednia część została zapowiedziana w grudniu ubiegłego roku, a premierę gry wyznaczono na 3 kwietnia 2020 roku. Capcom wciąż może zapowiedzieć rimejk Residenta Evil 4 jeszcze w tym roku. Fani powinni więc uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać oficjalnej zapowiedzi gry.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!