Ścieżka dźwiękowa Demon’s Souls poprawiona wzorem Bloodborne’a

LM
2020/10/31 17:01
0
0

Nad jakością oprawy audio w odnowionym Demon’s Souls czuwało 120 znamienitych muzyków. Tytuł zadebiutuje na premierę PlayStation 5.

Do premiery kolejnej dużej gry realizowanej przez Sony Worldwide Studios pozostały już niespełna dwa tygodnie. Na premierę konsol PlayStation 5 fani otrzymają dostęp do odnowionej, przeobrażonej, lekko poprawionej, ale wiernej oryginałowi wersji Demon’s Souls studia From Software. Machina marketingowa ruszyła, a razem z nią specjalny odcinek dziennika deweloperskiego poświęcony ścieżce dźwiękowej i nie tylko.

Ścieżka dźwiękowa Demon’s Souls poprawiona wzorem Bloodborne’a

Okazuje się, że Sony wiele nauczyło się podczas prac nas soundtrackiem do gry Bloodborne, a wiedza ta ma uczynić muzykę w Demon’s Souls jeszcze lepszą. Wszystkie utwory, wypowiedzi głosowe i dźwięki zostały nagrane ponownie, część z nich otrzymała dramatyczne aranżacje, a dodatkowo grę wzbogacono o wiele nowych dźwięków, które ożywią świat z konsol PlayStation 3. Jednocześnie Sony chwali się wykorzystaniem orkiestry i chóru, a także sesjami nagraniowymi w londyńskim Air Studios.

GramTV przedstawia:

Zanim zatoniecie w muzyce, powinniście wiedzieć, że niebawem wystartuje sprzedaż płyt kompaktowych ze ścieżką dźwiękową Demon’s Souls. Cyfrowy soundtrack pojawi się 26 listopada. Tymczasem zamówienia na płyty winylowe będą zbierane na początku grudnia.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!