Visage – horror inspirowany P.T. jeszcze w tym miesiącu opuści Early Access

Mikołaj Ciesielski
2020/10/24 10:20

Twórcy opublikowali także nowy zwiastun swojej produkcji.

Zbiórka crowdfundingowa na grę Visage, czyli psychologiczny horror inspirowany demonstracyjną wersję Silent Hills – P.T. ruszyła już w 2016 roku. Po dwóch latach produkcja studia SadSquare trafiła do Wczesnego Dostępu na platformie Steam. Natomiast wczoraj deweloperzy poinformowali, że Visage już w przyszłym tygodniu opuści usługę Early Access i 30 października zadebiutuje na rynku w pełnej wersji.

Visage – horror inspirowany P.T. jeszcze w tym miesiącu opuści Early AccessVisage oferuje we Wczesnym Dostępie dwa rozdziały, których ukończenie zajmuje około 8 godzin. Pełna wersja gry dostarczy zainteresowanym 15 godzin zabawy, podzielonych na 4 rozdziały. Osoby, które zdecydowały się na zakup tytułu w usłudze Early Access otrzymają darmowy dostęp do finalnego produktu.

Produkcja studia SadSquare zabiera graczy do mrocznej, naznaczonej wieloma przerażającymi zdarzeniami posiadłości. Celem jest jak najszybsze opuszczenie nawiedzonego domu, jednak nim to nastąpi, użytkownicy zdążą poznać tajemnice skrywane w murach złowieszczego budynku. Visage stawia duży nacisk na eksplorację. Ponadto tytuł oferuję nieliniową historię, a na drodze protagonisty często staną różnego rodzaju zjawy.

Warto również dodać, że od 30 października Visage będzie dostępne także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!