PlayWay porywa się na Total War. Zapowiedziano Roman Empire Wars

LM
2020/10/22 12:20
1
0

Strategia czasu rzeczywistego zaoferuje nam epickie bitwy o skali znanej z rozwijanej latami serii Total War. Mamy pierwsze konkrety.

PlayWay porywa się na Total War. Zapowiedziano Roman Empire Wars

W katalogu PlayWay pojawiła się kolejna godna uwagi produkcja, która powinna zainteresować miłośników rozbudowanych strategii. Mowa tu o Roman Empire Wars, które przeniesie nas w realia starożytnego Rzymu, gdzie weźmiemy udział w historycznych kampaniach przeciwko wrogom Cesarza. Opublikowane na platformie Steam grafiki sugerują epickie bitwy, których nie powstydziliby się twórcy serii Total War, ale na tym etapie trudno stwierdzić, czy mamy grę, a nie kolejne badanie rynku.

GramTV przedstawia:

Ostatecznie wydawca przekonuje, że produkcja studia Emperor Games pozwoli nam wziąć udział w starciach inspirowanych historycznymi kampaniami rzymian, a kluczowe dla wygranej będzie sprytne zarządzanie jednostkami w czasie rzeczywistym. Zainteresowanych odsyłamy na oficjalną stronę projektu na Steam, gdzie mogą zasugerować wydawcy swoje intencje i – jeśli to badanie rynku – zbliżyć Roman Empire Wars do stania się pełnoprawną grą.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
22/10/2020 15:53

Gdyby Aleksander Wielki nie wyzionął ducha tak szybko to z Rzymu nic by nie zostało.