Euforia ze specjalnymi odcinkami. Znamy datę powrotu serialu

Radosław Krajewski
2020/10/20 18:30

HBO zamówiło specjalne dwa odcinki, które będą łącznikiem pomiędzy sezonami

Stacja HBO ogłosiła, że popularny serial Euforia doczeka się dwóch specjalnych odcinków. Już wcześniej gwiazda produkcji Zendaya zdradziła, że trwają rozmowy dotyczące nowych odcinków, które mają fanom umilić czas oczekiwania na drugi sezon. Teraz HBO oficjalnie potwierdziło te informacje, przy okazji zdradzając datę premiery jednego z odcinków.

Euforia ze specjalnymi odcinkami. Znamy datę powrotu serialu

Trouble Don't Last Always to tytuł pierwszego specjalnego epizodu, który zadebiutuje na HBO Max 6 grudnia tego roku. Odcinek przedstawi dalsze losy Rue granej przez Zendayę po jej rozstaniu z Jules z zakończenia pierwszego sezonu. Zobaczymy w nim, jak bohaterka obchodzi święta Bożego Narodzenia. W odcinku powróci znany z pierwszego sezonu Colman Domingo. Epizod został napisany i wyreżyserowany przez twórcę serialu Sama Levinsona.

GramTV przedstawia:

Szczegóły dotyczące drugiego odcinka są trzymane w tajemnice. HBO nie podało daty premiery, ani też czego fani mogą oczekiwać po fabule epizodu. Oba odcinki zostały nakręcone w czasie pandemii, a ekipa i obsada pracowali z uwzględnieniem wszystkich wytycznych, które miały zapewnić bezpieczeństwo na planie.

Euforia opowiada o 17-letniej Rue Bennet, która dopiero co zakończyła odwyk. Jej życie zaczyna się zmieniać po poznaniu Jules Vaughn, transseksualnej dziewczyny, która niedawno przeprowadziła się do miasta po rozwodzie rodziców. Serial opowiada o grupie licealistów, którzy wkraczają w dorosłość i muszą zmagać się z problemami w świecie narkotyków, seksu, internetu i określeniem własnej tożsamości.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!