Zwykłe cyfrowe Watch Dogs: Legion bez darmowej aktualizacji do wersji na PS5

Mikołaj Ciesielski
2020/10/12 12:35
2
0

Pozwolą na to jedynie droższe wydania nadchodzącej produkcji Ubisoftu.

Premiera Watch Dogs: Legion jeszcze w tym miesiącu. W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy fabularny zwiastun gry, do sieci trafiła masa fragmentów rozgrywki, a Ubisoft poinformował, że tytuł będzie zawierał mikropłatności. Tymczasem dzięki informacjom zawartym w PlayStation Store dowiadujemy się, że zakup standardowego cyfrowego wydania Watch Dogs: Legion na PlayStation 4 nie pozwoli graczom na darmowe pobranie gry w wersji na PlayStation 5.

Zwykłe cyfrowe Watch Dogs: Legion bez darmowej aktualizacji do wersji na PS5

W opisie standardowej edycji Watch Dogs: Legion na próżno szukać komunikatu o darmowej aktualizacji gry do wersji na PlayStation 5. Ubisoft przygotował jednak dla graczy dwa droższe wydania swojej produkcji – Gold oraz Ultimate, które będą kosztować odpowiednio 419 zł oraz 450 zł. Wedle informacji zawartych w PlayStation Store pozwolą one na pobranie next-genowej wersji Watch Dogs: Legion na PlayStation 5.

GramTV przedstawia:

Całe zamieszanie postanowiła wyjaśnić redakcja niemieckiego portalu PlayFront. Dziennikarze wysłali zapytanie do tamtejszego oddziału Ubisoftu, który potwierdził, że darmowa aktualizacja Watch Dogs: Legion do wersji na PlayStation 5 będzie możliwa jedynie przy zakupie edycji Gold lub Ultimate.

Należy podkreślić, że kupując fizyczną kopię standardowego wydania Watch Dogs: Legion w wersji na PlayStation 4, otrzymamy możliwość pobrania gry na konsoli PlayStation 5.

Podobnej sytuacji nie muszą obawiać się użytkownicy konsol Microsoftu. Watch Dogs: Legion otrzyma na sprzętach amerykańskiej firmy wsparcie dla funkcji Smart Delivery, dzięki której posiadacze kopii gry w wersji na Xboksa One, będą mogli pobrać wersję na Xboksa Series X lub Xboksa Series S bez dodatkowych kosztów, bez względu na to, czy kupimy grę fizycznie, czy cyfrowo.

Przypomnijmy, że Watch Dogs: Legion zadebiutuje na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xboksie One 29 października.

Komentarze
2
MisioKGB
Gramowicz
12/10/2020 18:06

Bez sensu. 

garfieldgarfield
Gramowicz
12/10/2020 13:03

Szukanie jeleni c.d.