Stray – intrygująca produkcja z kotem w roli głównej z nowymi szczegółami

Mikołaj Ciesielski
2020/10/01 13:55
2
0

Produkcja studia Blue Twelve to kolejna przygoda w cyberpunkowych klimatach.

Stray zapowiedziano na czerwcowy pokazie gier na PlayStation 5. Prezentacji towarzyszył również pierwszy materiał wideo. Niestety deweloperzy nie ujawnili wówczas zbyt wielu informacji o swojej produkcji, pozostawiając graczy z niezwykle intrygującym i miłym dla oka zwiastunem. Tymczasem na oficjalnej stronie PlayStation zaktualizowano opis gry Stray, dzięki któremu mamy okazję dowiedzieć się nieco więcej o tym tytule.

Stray – intrygująca produkcja z kotem w roli głównej z nowymi szczegółami

GramTV przedstawia:

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami podczas zabawy wcielimy się w kota. Sympatyczny czworonóg jest zagubiony i samotny, a jego głównym zadaniem jest rozwikłanie starożytnej tajemnicy. Odkrycie prawdy pozwoli uciec z dawno zapomnianego cybermiasta i wrócić do domu. Całość będziemy obserwować z perspektywy trzeciej osoby, w grze nie zabraknie też interakcji z różnymi elementami otoczenia.

Deweloperzy zapowiadają, że cyberpunkową metropolię będziemy mogli przemierzać nie tylko na poziomie ulicy. W Stray zwiedzimy również dachy budynków. Podczas rozgrywki stawimy także czoła nieprzyjaznym robotom. Sympatyczny bohater nie będzie jednak zmuszony do podróżowania w samotności. W trakcie zabawy zaprzyjaźnimy się z latającym dronem o nazwie B12.

Musimy przyznać, że nadchodzące dzieło studia Blue Twelve zapowiada się naprawdę interesująco. Z niecierpliwością czekamy na nowe materiały i kolejne informacje o tej produkcji. Dajcie znać w komentarzach, co myślicie o tym tytule i czy zamierzacie przemierzyć tajemnicze, cyberpunkowe miasto w ciele sympatycznego kota.

Stray zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Produkcja studia Annapurna Interactive ma zadebiutować na rynku w 2021 roku.

Komentarze
2
shak3r
Gramowicz
01/10/2020 16:25

propsy za kota

garfieldgarfield
Gramowicz
01/10/2020 14:17

cudne!