Dżentelmeni powracają! Popularny film Guya Ritchiego z własnym serialem

Radosław Krajewski
2020/10/01 20:10

Najnowszy film twórcy Przekrętu i Sherlocka Holmesa doczeka się serialowej wersji, za którą będzie odpowiadał reżyser pierwowzoru.

Trend przenoszenia na mały ekran kinowych hitów trwa w najlepsze. Najnowszym przykładem są Dżentelmeni od Guya Ritchiego, którzy zadebiutowali w polskich kinach w lutym tego roku. Film spodobał się widzom na całym świecie, zarabiając ponad 115 mln dolarów przy budżecie wynoszącym zaledwie 22 mln dolarów. To przekonało studio i samego reżysera do powrotu do gangsterskiego świata Dżentelmenów i stworzenia serialowej wersji.

Dżentelmeni powracają! Popularny film Guya Ritchiego z własnym serialem

Serię napisze i wyreżyseruje Guy Ritchie, a gwiazdą będzie Matthew McConaughey, który wcielał się w główną postać w filmie. Nie wiadomo, czy reszta obsady również powróci w serialowej wersji, ani też czego dotyczyć będzie fabuła produkcji. Co ciekawe, Dżentelmeni pierwotnie byli planowani jako serial, ale później zdecydowano, że historia lepiej sprawdzi się jako pełnometrażowy film.

GramTV przedstawia:

Produkcja opowiada o Amerykaninie Mickeyu Pearsonie (Matthew McConaughey), który zbudował swoje narkotykowe imperium, a teraz chce się z niego wycofać z powodu Brexitu. Poszukuje kupca na swój biznes zaopatrujący całą Wielką Brytanię w najlepszej jakości towar. W londyńskim półświatku rozpoczyna się wyścig, kto zdobędzie niezwykle dobrze prosperującą firmę. W międzyczasie pewien dziennikarz szantażuje prawą rękę Pearsona, który grozi, że wszystko ujawni.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!