Grywalne demo Diablo 2 HD Remake: Respawned jest już dostępne

Wincenty Wawrzyniak
2020/10/01 22:35
0
0

Wszyscy zainteresowani mogą testować darmowe demo fanowskiego projektu Diablo 2 HD Remake: Respawned. Zapowiada się naprawdę nieźle!

Czekacie niecierpliwie na Diablo IV? Cóż, trochę sobie jeszcze poczekacie – ale w międzyczasie możecie sobie umilić ten czas oczekiwania. W sieci pojawiła się bowiem grywalna wersja demonstracyjna Diablo II HD Remake: Respawned, czyli fanowskiego projektu będącego RPG-iem akcji typu roguelike, którego akcja rozgrywka się właśnie w Sanktuarium. Wszyscy zainteresowani mogą pobierać demo całkowicie za darmo.

Twórcy projektu zapewniają również, że pełna gra także zostanie udostępniona jako produkcja darmowa. Warto zaznaczyć, że wersja demonstracyjna dotyczy pre-alfy – pliki znajdziecie pod tym adresem. Na powyższym materiale twórcy Game LORE Dash możecie natomiast przyjrzeć się fragmentom rozgrywki i zobaczyć, z czym dokładnie mamy do czynienia. Produkcja ukaże się wyłącznie na komputerach osobistych. Miłego grania!Grywalne demo Diablo 2 HD Remake: Respawned jest już dostępne

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!