Call of Duty Warzone otrzyma specjalne wydarzenie na Halloween. Plany twórców

LM
2020/09/29 10:25

Moc atrakcji dla fanów pierwszoosobowej strzelanki. Activision ujawnia plany na sezon 6. w Call of Duty Modern Warfare i Warzone.

Dziś startuje kolejny, szósty już sezon rozgrywek w ubiegłorocznym Call of Duty. Wraz z nim fani otrzymają dostęp do specjalnych trybów rozgrywki, dodatkowych atrakcji i oczywiście dwójki nowych operatorów. Jednocześnie w Verdańsku pojawi się zapowiedziany wcześniej transport metrem w Warzone, a Infinity Ward postarało się też o nowe mapy dla poszczególnych trybów rozgrywki w Modern Warfare. Jednak na tym nie koniec.

Call of Duty Warzone otrzyma specjalne wydarzenie na Halloween. Plany twórców

W najnowszym komunikacie Activision ujawniło plany 6. sezonu w Modern Warfare i Warzone, informując jednocześnie o specjalnym czasowym wydarzeniu, powiązanym bezpośrednio z Halloween. Haunting on Verdansk odbędzie się w dniach 20 października – 3 listopada, by nieco namieszać w standardowej rozgrywce i zapewnić fanom dodatkowe atrakcje. Przy okazji otrzymaliśmy zapowiedź specjalnych trybów zabawy w kolejnych tygodniach rozpoczynającego się sezonu, ale na konkrety musimy zapewne czekać do uruchomienia poszczególnych atrakcji.

GramTV przedstawia:

Tymczasem Raven i Treyarch powoli szykują na rynek Call of Duty: Black Ops – Cold War, które jeszcze w październiku otrzyma dwa weekendy testów beta, głównie na PlayStation 4, ale pograją również użytkownicy PC i Xboksa One. Już jutro Activision uchyli rąbka tajemnicy trybu zombie w nowym CoD-zie. Call of Duty: Black Ops – Cold War zadebiutuje 13 listopada.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!