Mafia: Edycja Ostateczna na zrzutach ekranu w rozdzielczości 4K

Mikołaj Ciesielski
2020/09/26 09:30
0
0

Odświeżone Lost Heaven może się podobać.

Wczoraj miała miejsce premiera gry Mafia: Edycja Ostateczna. Już w czwartek do sieci trafiły pierwsze recenzje najnowszego dzieła studia Hangar 13. Opinie dziennikarzy potwierdziły, że remake kultowej produkcji z 2002 roku to pozycja obowiązkową dla graczy, którzy nie mieli okazji zapoznać się z oryginałem. Fani pierwowzoru również powinni dać szansę odświeżonej wersji gry, chociażby ze względu na oprawę graficzną. Serwis Dark Side Of Gaming postanowił opublikować zrzuty ekranu z gry Mafia: Edycja Ostateczna, które zostały wykonane w rozdzielczości 4K i przy maksymalnych ustawieniach graficznych.

Mafia: Edycja Ostateczna na zrzutach ekranu w rozdzielczości 4K

GramTV przedstawia:

Redaktorzy korzystali z komputera osobistego wyposażonego w procesor Intel i9 9900K, któremu towarzyszyło 16 GB pamięci RAM. Sprzęt był również wyposażony w kartę graficzną Nvidia RTX 2080Ti. Dziennikarze poinformowali, że przy maksymalnych ustawieniach i rozdzielczości 4K gra była bliska uzyskania stałych 60 klatek na sekundę. W pierwszych trzech misjach minimalna wartość wynosiła 55 klatek, natomiast średnio Mafia: Edycja Ostateczna osiągała we wspomnianej konfiguracji około 58 klatek na sekundę.

Zrzuty ekranu wykonane przez serwis Dark Side Of Gaming znajdziecie w galerii załączonej do tej wiadomości. Warto również wspomnieć, że jeszcze przed premierą gry studio Hangar 13 opublikowało minimalne oraz rekomendowane wymagania sprzętowe swojej produkcji.

Mafia: Edycja Ostateczna dostępna jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation i Xbox One.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!