Plotka: gruntowny remake Metal Gear Solid będzie ekskluzywny dla PC i PS5

Maria Wawrzyniak
2020/09/24 14:40

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, remake Metal Gear Solid powstaje i będzie tytułem ekskluzywnym dla pecetów oraz konsoli PlayStation 5.

Wczoraj donosiliśmy o plotkach sugerujących powrót gier Metal Gear Solid oraz Metal Gear Solid 2 na komputery osobiste. Nieco później w bazie tajwańskiej agencji ratingowej odnaleziono wpisy dotyczące nowych wersji nie tylko wspomnianych tytułów, ale również Metal Gear. Teraz natomiast mamy nowe informacje odnośnie do pierwszej części, która – jeśli wierzyć doniesieniom – ma zostać wydana jako kompleksowy remake, w dodatku będący tytułem ekskluzywnym dla pecetów oraz konsoli PlayStation 5. Informacje pochodzą po raz kolejny od twórcy internetowego znanego na YouTubie jako RedGamingTech.Plotka: gruntowny remake Metal Gear Solid będzie ekskluzywny dla PC i PS5

Nie wiadomo, czy mielibyśmy do czynienia z wyłącznością czasową, czy też nieograniczoną. YouTuber nie otrzymał również konkretnych informacji dotyczących prac nad projektem, ale zdradził, że jego źródło jest w stu procentach przekonane o jednym: Metal Gear Solid powróci jako pełny remake, a nie remaster czy port. Ba, pojawiły się nawet plotki o powrocie części trzeciej i czwartej, aczkolwiek w tym przypadku zapewne dostalibyśmy remastery.

GramTV przedstawia:

Oczywiście, pamiętajcie, aby wszystkie te doniesienia traktować z odpowiednią dozą ostrożności – żadna z informacji, które Wam podaliśmy, nie została oficjalnie potwierdzona ani przez twórców, ani nawet przez wydawców. Przypomnijmy jeszcze, że oryginalne Metal Gear Solid zadebiutowało w 1998 roku.

Komentarze
1
Sewycz
Gramowicz
24/09/2020 16:41

Skoro musza te re od podstaw zrobic tak naprawde, to moglby to byc Metal Gear, a nie Metal Gear Solid