Jest szansa na kontynuację filmu Warcraft? Nowe informacje o produkcji

Radosław Krajewski
2020/09/21 17:15

Fani świata Warcrafta mogą doczekać się kolejnego filmu ze swojej ulubionej serii.

Swego czasu Blizzard miał ambitne plany, aby wraz z Legendary Pictures rozszerzyć swoje growe uniwersa o kinowe produkcje. Na pierwszy ogień poszedł Warcraft, który zakończył ambitne plany już po pierwszym filmie. Film Duncana Jonesa został chłodno przyjęty zarówno przez recenzentów, jak i widzów, co przełożyło się na marny wynik finansowy – 433 mln dolarów przy budżecie 160 mln USD (z czego 225 mln dolarów z Chin). To nie przekonało obie firmy do dalszych działań i wszelkie kolejne projekty zakopano. Teraz pojawiło się światełko w tunelu, że to jeszcze nie koniec przygód ludzi i orków na wielkim ekranie.

Jest szansa na kontynuację filmu Warcraft? Nowe informacje o produkcji

GramTV przedstawia:

Dziennikarz Daniel Ritchman poinformował, że Legendary przymierza się do kolejnej próby przeniesienia świata Warcrafta do filmu. Projekt w świecie gier Blizzarda ma być już we wczesnej fazie produkcji. Niestety nie znamy żadnych konkretów, więc informację należy traktować jako plotkę. Produkcja nowego filmu może nigdy nie wyjść poza fazę projektową i ostatecznie nie dojdzie do jego realizacji. Musimy poczekać na oficjalne doniesienia Legendary i Blizzarda dotyczące ich dalszej współpracy.

Komentarze
4
Gotenssjgoddark
Gramowicz
16/03/2022 15:27

Oby Legendary  i Blizarrd dogadali sie , oczekiwanie na kontynuacje Warcraft początek jest męczące .

garfieldgarfield
Gramowicz
22/09/2020 08:31

Film był w miarę fajny. Czekam!!!

Khalid
Gramowicz
21/09/2020 20:28

Sam film był wyjątkowo słaby. O tej cukierkowości w fantasy już nawet nie wspomnę. Każdy kadr, aż raził w oczy. Wiem, że z tej okropnej stylistyki słynie WoW, ale myślę, że można było wpleść w to chociaż odrobinę dramatyzmu i chociaż namiastkę gore.

wolff01
Gramowicz
21/09/2020 17:37

Film powstał kiedy Blizzard jeszcze rokował i choć nie był szczytem marzeń nie był też najgorszy. Wypuszczenie filmu teraz jest dla mnie tyle samo warte wypuszczenie 'New Warriors' przez Marvela (psst mniej niz g*wno)...