Remake Demon’s Souls trafi wyłącznie na PlayStation 5

Mikołaj Ciesielski
2020/09/17 09:55

Informacja o pojawieniu się gry na innych platformach była zwykłą pomyłką.

Podczas wczorajszego pokazu poświęconemu PlayStation 5 nie zabrakło miejsca dla odświeżonej wersji Demon’s Souls. Twórcy zaprezentowali graczom nowy materiał wideo, na którego końcu pojawiła się informacja budząca spore emocje. Opublikowany gameplay zdradzał, że remake Demon’s Souls zadebiutuje nie tylko na PlayStation 5, ale również na komputerach osobistych, a po określonym czasie pojawi się także na innych konsolach. Całe zamieszanie postanowiło skomentować Sony.

Remake Demon’s Souls trafi wyłącznie na PlayStation 5

Jak donosi serwis Kotaku japońska firma poinformowała, że publikacja materiału wideo, zawierającego informacje o pojawieniu się odświeżonej wersji Demon’s Souls na innych platformach była błędem. Sony podkreśla, że była to zwykła, ludzka pomyłka i zapewnia, że remake Demon’s Souls dostępny będzie wyłącznie na konsoli PlayStation 5. Warto również podkreślić, że wideo, w którym znalazły się błędne informacje, został już usunięty, lecz serwis Kotaku zachował zrzut ekranu, który możecie zobaczyć poniżej.

Remake Demon’s Souls zadebiutuje na rynku 12 listopada bieżącego roku i będzie tytułem startowym dla konsoli PlayStation 5. Dodajmy również, że polski oddział PlayStation ujawnił cenę najnowszego sprzętu firmy Sony w naszym kraju.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
porckypizgus
Gramowicz
17/09/2020 14:44
garfieldgarfield napisał:

Za 360zł nie kupię. Stać mnie, ale po  co kupować, jak za ok. 6miesięcy będzie o ok. 150zł mniej...?!

No ja właśnie się boję, że nawet używki będą od 250zł w zwyż. Zobaczymy. Ciekawe ile sobie krzyną za cyfrę w takim razie ?

garfieldgarfield
Gramowicz
17/09/2020 11:10

Za 360zł nie kupię. Stać mnie, ale po  co kupować, jak za ok. 6miesięcy będzie o ok. 150zł mniej...?!