Wiemy, kiedy pojawią się pierwsze recenzje Mafia: Edycja Ostateczna

Mikołaj Ciesielski
2020/09/15 13:35
1
0

Ujawniono również rozmiar gry w wersji na PlayStation 4.

Premiera gry Mafia: Edycja Ostateczna zbliża się wielkimi krokami. Twórcy regularnie przypominają o swojej produkcji za pomocą nowych informacji i materiałów. Kilka dni temu otrzymaliśmy nowy zwiastun, prezentujący życie gangstera, a nieco wcześniej deweloperzy ujawnili minimalne oraz zalecane wymagania sprzętowe swojej produkcji w wersji na PC. Dziś natomiast dowiedzieliśmy się, że pierwsze recenzje Mafia: Edycja Ostateczna pojawią się w sieci na dzień przed premierą gry.

Wiemy, kiedy pojawią się pierwsze recenzje Mafia: Edycja Ostateczna

GramTV przedstawia:

Dziennikarze będą mogli opublikować swoje wrażenia z odświeżonej wersji Mafii już 24 września o godzinie 17:00. Właśnie wtedy spada embargo na publikacje recenzji i w sieci zaczną pojawiać się opinie o najnowszej produkcji studia Hangar 13. Ponadto poznaliśmy również rozmiar gry Mafia: Edycja Ostateczna w wersji na PlayStation 4. Okazuje się, że remake kultowego tytułu z 2003 roku będzie wymagał na sprzętach Sony 37.77 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym.

Przypomnijmy, że Mafia: Edycja Ostateczna zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera już 25 września.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
15/09/2020 13:58

Czyli na 1 dzień przed premierą.

To oznacza że gra prawdopodobnie ssie i chcieli wyciągnąć jak najwięcej pre-orderów. 

Czyli lepiej nie kupować. Dzięki!