Materiały z Prince of Persia: The Sands of Time Remake trafiły do sieci

Mikołaj Ciesielski
2020/09/10 15:30
0
0

Opublikowane grafiki i krótki materiał wideo nie napawają optymizmem.

Już dziś wieczorem odbędzie się kolejna prezentacja Ubisoft Forward. Jakiś czas temu do sieci trafiły informacje, według których na wspomnianym wydarzeniu ma dojść do zapowiedzi odświeżonej wersji gry Prince of Persia. Ponadto dziś w ofercie sklepu Amazon pojawiła się pozycja zatytułowana Prince of Persia Remake. To jednak nie koniec nieoficjalnych informacji związanych z odnowionymi przygodami Księcia Persji. Na rosyjskiej stronie sklepu uPlay pojawiły się pierwsze grafiki oraz krótki zwiastun Prince of Persia: The Sands of Time Remake.

Materiały z Prince of Persia: The Sands of Time Remake trafiły do sieci

GramTV przedstawia:

Wszelkie materiały zostały błyskawicznie usunięte, jednak jak dobrze wiemy, w Internecie nic nie ginie, dlatego też możemy zobaczyć, jak remake wspomnianej odsłony serii Prince of Persia prezentuje się w akcji i musimy przyznać, że zarówno trailer, jak i grafiki nie napawają nas optymizmem. Wszystko wskazuje na to, że plotki o rzekomym remasterze tworzonym po linii najmniejszego oporu okażą się prawdziwe.

Materiały, które pojawiły się na rosyjskiej stronie sklepu uPlay znajdziecie poniżej. Dajcie znać, co myślicie o odświeżonej wersji gry Prince of Persia: The Sands of Time.

Przypomnijmy, że pierwowzór zadebiutował na rynku w 2003 roku. Produkcja pojawiła się na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 2, Xbox, Nintendo GameCube oraz Nintendo Game Boy Advance.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!