Tym filmem podbijemy galę? Zobacz zwiastun polskiego kandydata do Oscara

Radosław Krajewski
2020/09/07 11:35

Śniegu już nigdy nie będzie to polski kandydat, który będzie walczył o statuetkę dla najlepszego filmu międzynarodowego.

Polska jako pierwszy kraj na świecie wybrała swojego kandydata do Oscara. Ku zdziwieniu ekspertów, to nie najnowszy film Jana Komasy Sala Samobójców. Hejter wygrał konkurs, ale Śniegu już nigdy nie będzie w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta. Z okazji festiwalowej premiery w Wenecji, ukazał się pierwszy zwiastun filmu. Sprawdźcie, jak prezentuje się polski kandydat do Oscara w kategorii najlepszy film międzynarodowy.

Tym filmem podbijemy galę? Zobacz zwiastun polskiego kandydata do Oscara

Śniegu już nigdy nie będzie opowiada historię atrakcyjnego mężczyzny, który pewnego mglistego poranka pojawia się w mieście. Egzotyczny mężczyzna ze wschodu ma tajemniczy dar – jego ręce leczą, a oczy zaglądają w dusze samotnych i nieszczęśliwych kobiet. Mężczyzna podejmuje pracę w lokalnym salonie masażu na bogatym osiedlu na obrzeżach miasta. Pracując dla ludzi z wyższych sfer, poznaje ich historie oraz osobiste dramaty. Wkrótce niezwykłe umiejętności mężczyzny na zawsze odmienią życie każdego z nich.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Alec Utgoff, Maja Ostaszewska, Agata Kulesza, Weronika Rosati, Katarzyna Figura, Andrzej Chyra, Łukasz Simlat i Krzysztof Czeczot.

Film nie ma wyznaczonej polskiej daty premiery.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!