Zgarnij darmową strategię w Epic Games Store (aktualizacja)

LM
2020/09/03 15:15
1
1

Uznana strategia Into the Breach powraca z kolejną pulą darmowych kluczy dla użytkowników sklepu Epic.

Aktualizacja: Zgodnie z informacjami podanymi przez Epic Games, w kolejnym tygodniu – po 17:00 10 września – będziemy mogli odebrać darmowe kopie dwóch gier: Railway Empire oraz Where The Water Tastes Like Wine.

Zgarnij darmową strategię w Epic Games Store (aktualizacja)

Jeśli przespaliście ostatni tydzień, to macie jeszcze kilkadziesiąt minut, by dopisać do swoich bibliotek na Epic Games Store dwie pozycje – Hitman i Shadowrun Collection. Już o 17:00 na ich miejscu pojawi się inna darmowa gra, aczkolwiek nie po raz pierwszy w historii darmówek od Epic Games. Mowa tu o wydanej w 2018 roku strategii od Subset Games zatytułowanej Into the Breach.

GramTV przedstawia:

Ciesząca się uznaniem graczy produkcja była już rozdawana za darmo, ale jeśli nie załapaliście swojej kopii, to macie teraz okazję.
Into the Breach pozostanie darmowe do 17:00 w czwartek 10 września. Jeśli przy okazji Epic Games postanowi rozbudować ofertę, to zaktualizujemy wiadomość.

Tymczasem rzućcie okiem na wrześniowe zestawienie darmowych gier i dodatków na PC, PlayStation 4 i Xbox One: Gwiazdka we wrześniu. Darmowe gry na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Komentarze
1
Melchah
Gramowicz
04/09/2020 13:07

Genialna gierka. Genialna. Jednak nie ma to jak dobra, zbalansowana walka turowa. ITB wciąga jak bagno, rzadko zdarza się gra, która jest w stanie odciągnąć mnie od samochodówek. Rewelacja. A przecież to taki mikrusek w porównaniu z rozbuchanymi tytułami AAA.

Railway Empire też jestem ciekawy. Wciąż mam w pamięci dawne posiedzenia przy Railroad Tycoon 2.

Epic w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy rozdał mnóstwo potężnych gier, od drobnych po duże i drogie. Chyba każdy znalazłby coś dla siebie. Nie do ogrania.