Pierwszy zwiastun Diuny wyciekł do sieci!

Radosław Krajewski
2020/09/02 10:50

W internecie pojawiają się nagrywane telefonem zwiastuny filmu Diuna, które były pokazywane w wybranych kinach przed seansem Tenet.

To musiało się tak skończyć. Jeżeli coś jest ekskluzywne i dostępne dla wybranej grupy, wcześniej czy później i tak wypłynie do sieci. Nie inaczej było z pierwszym zwiastunem Diuny, który jest pokazywany w niektórych krajach przed pokazami filmu Tenet. Choć reszta musi poczekać na oficjalne pojawienie się materiału do 9 września, wybrańcy już zwiastun widzieli i część z nich podzieliła się nim ze światem, nagrywając go własnym telefonem. Jakość materiału nie jest powalająca, ale pozwala zobaczyć, jak aktorzy prezentują się w swoich rolach.

Pierwszy zwiastun Diuny wyciekł do sieci!

Diuna to najnowsza ekranizacja kultowej powieści Franka Herberta z 1965 roku. Historia opowiada o konflikcie dwóch potężnych rodów walczących o kontrolę nad najważniejszą we wszechświecie planetą – Arrakis. Znajdują się na niej złoża Przyprawy, cennego surowca, wytwarzanego przez ogromne pustynne czerwie. Pozyskuje się z niej substancje poszerzającą granice ludzkiej świadomości i odblokowuje korzystanie z wyjątkowych umiejętności umysłu. Wykorzystywana jest do przewidywania przyszłości i podróży międzygwiezdnych. Na tle konfliktu poznajemy historię Paula Atrydy, który jest kluczowym elementem programu eugenicznego, trwającego od setek pokoleń.

GramTV przedstawia:

W obsadzie są: Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Zendaya, Oscar Isaac, Josh Brolin, Javier Bardem i Stellan Skarsgård.

Diuna zadebiutuje w kinach na całym świecie już 17 grudnia 2020 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!