T-Rex przypomina o premierze animowanego Parku Jurajskiego na nowym zwiastunie

Radosław Krajewski
2020/09/01 15:30

Netflix udostępnił nowy zwiastun Parku Jurajskiego: Obóz Kredowy, który przypomina o zbliżającej się premierze serialu.

Premiera animowanego spin-offu Jurassic World zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji platforma streamingowa wypuściła nowy zwiastun swojej produkcji. Zaprezentowany materiał pokazuje, że choć serial skierowany jest przede wszystkim do najmłodszych widzów, starsi fani świata wykreowanego przez Stevena Spielberga w 1993 roku, znajdą coś również dla siebie.

T-Rex przypomina o premierze animowanego Parku Jurajskiego na nowym zwiastunie

W Parku Jurajskim: Obóz Kredowy poznamy losy sześciu nastolatków, którzy są uczestnikami obozu organizowanego na wyspie Nublar – znanego z pierwszego Parku Jurajskiego oraz Jurassic World. Kiedy dinozaury sieją na wyspie spustoszenie, obozowicze pozostawieni bez opieki, nie są w stanie samemu przedrzeć się przez wyspę. Jako nieznajomi, a wkrótce przyjaciele, łączą siły, aby przetrwać w nieprzyjaznym środowisku opanowanym przez prehistoryczne zagrożenie.

GramTV przedstawia:

Twórcami serialu są Scott Kreamer i Aaron Hammersley. Za produkcję odpowiadają reżyser pierwszych dwóch Parków Jurajskich Steven Spielberg, reżyser pierwszej i trzeciej części Jurassic World Colin Trevorrow oraz Frank Marshall. Animacja powstaje przy współpracy Universal Pictures, DreamWorks Animation i Amblin Entertainment.

Park Jurajski: Obóz Kredowy zadebiutuje na Netflixie już 18 września. Pierwszy sezon będzie liczył osiem odcinków.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!