Sylvester Stallone zapowiedział reżyserską wersję Rocky’ego 4

Radosław Krajewski
2020/09/01 11:45

Popularny aktor kina akcji, który zaczynał swoją wielką karierę od serii Rocky, zapowiedział stworzenie nowej wersji swojego hitu.

Z okazji 35-lecia premiery czwartej części serii o słynnym pięściarzu z Filadelfii, reżyser i gwiazda filmu Sylvester Stallone zapowiedział, że przygotowuje reżyserską wersję produkcji. Aktor ogłosił tę rewelację na swoim Instagramie, wstawiając rewelacyjną grafikę z samego filmu oraz podpisem, że prace nad nową wersją tytułu już trwają i film wygląda świetnie. Podziękował również wytwórni MGM za danie mu szansy powrotu do swojego dzieła, aby mógł przedstawić na nową swoją wizję Rocky’ego 4.

Sylvester Stallone zapowiedział reżyserską wersję Rocky’ego 4

Film doczeka się wielu znaczących zmian, w tym całkowite pozbycie się wątku technologicznego, przez który Rocky 4 zebrał spore cięgi, nawet od fanów serii. „Robot trafi na złomowisko już na zawsze. Nigdy więcej robotów” – napisał Sly pod jednym z komentarzy.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Czwarta odsłona cyklu nie została ciepło przyjęta przez krytyków i jest drugą najniżej ocenianą częścią serii zaraz po „piątce”. Nie przeszkodziło to fanom licznie wybrać się do kina, dzięki czemu Rocky 4 zarobił aż 300 mln dolarów na całym świecie, co jest rekordem dla tej serii. Przez prawie ćwierć wieku film Stallone’a mógł pochwalić się tytułem najbardziej dochodowego filmu sportowego wszech czasów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!