Pierwszy dodatek do Desperados 3 z datą premiery i nowym zwiastunem

Maria Wawrzyniak
2020/08/30 10:15

Zainteresowani rozpoczęciem nowej przygody na Dzikim Zachodzie nie muszą długo czekać – poznaliśmy datę premiery pierwszego dodatku do Desperados III.

Deweloperzy ze studia Mimimi Games wraz z przedstawicielami firmy THQ Nordic podali dokładną datę premiery pierwszego płatnego dodatku do gry Desperados III pod tytułem Money for the Vultures – Part 1: Late to the Party. Tym samym dowiedzieliśmy się, że rozszerzenie zadebiutuje na rynku już 2 września, równocześnie na wszystkich platformach, czyli na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Otrzymaliśmy również zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

Jeśli chodzi o zawartość, dodatek zaoferuje graczom nową misję, której akcja została osadzona po wydarzeniach z podstawowej werji gry. Warto również zaznaczyć, że rozszerzenie wchodzi w skład przepustki sezonowej – twórcy planują bowiem łącznie wydać trzy dodatki, z których każdy zaoferuje jedną nową misję. Na koniec przypomnijmy jeszcze, iż Desperados III zadebiutowało 16 czerwca bieżącego roku na wspomnianych wcześniej platformach. Zapraszamy do lektury naszej recenzji!

GramTV przedstawia:

Pierwszy dodatek do Desperados 3 z datą premiery i nowym zwiastunem

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!