Werewolf: The Apocalypse – Earthblood na nowym zwiastunie prezentującym historię

Radosław Krajewski
2020/08/28 12:28
0
0

Na Gamescomie Cyanide Studio zaprezentowało nowy zwiastun ze swojej nadchodzącej produkcji.

Na początku lipca Nacon na swoim pokazie zaprezentował pierwsze fragmenty rozgrywki z Werewolf: The Apocalypse – Earthblood. Cyanide Studio nie zabrakło również na tegorocznym Gamescomie, gdzie pokazali najnowszy zwiastun swojej produkcji. Opublikowany materiał pozbawiony jest gameplayu, ale przybliża nam historię, którą poznamy w grze.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood na nowym zwiastunie prezentującym historię

W Werewolf: The Apocalypse – Earthblood wcielimy się w Cahala, potężnego Garou, który wybrał życie na wygnaniu po tym, jak stracił kontrolę nad swoją niszczycielską furią. Mężczyzna potrafi zmieniać się w ogromnego, krwiożerczego wilkołaka. W obliczu zagłady swojego ludu, Cahal powraca w rodzinne strony, aby ukarać tych, co bezczeszczą jego dom. Największym wrogiem jest jednak on sam, bo gdy nie opanuje swojej furii, jego lud czeka unicestwienie.

GramTV przedstawia:

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood zadebiutuje 4 lutego 2021 roku na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz konsolach nowej generacji (PlayStation 5, Xbox Series X). Na komputerach gra przez rok dostępna będzie wyłącznie w Epic Games Store.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!