Xbox One X z motywem Wonder Woman, czyli... futerko, sznurek i 24-karatowe złoto

Wincenty Wawrzyniak
2020/08/25 22:20
3
0

Trzy nowe limitowane edycje konsoli Xbox One X to prawdopodobnie jedne z najdziwniejszych konsol, jakie widzieliście od dawna. A przynajmniej tak uważa internet.

W miniony weekend byliśmy świadkami całodobowego wydarzenia DC FanDome, podczas którego zobaczyliśmy między innymi nowy zwiastun filmu Wonder Woman 1984. Microsoft postanowiło porządnie świętować – zapowiedziano aż trzy nowe limitowane edycje konsoli Xbox One X inspirowane wspomnianym filmem. Zdaniem graczy są to najdziwniej wyglądające konsole, jakie widzieliśmy od dawna (a przynajmniej ja nie przypominam sobie czegoś, co by je pobiło w tej kwestii). Pierwsza o nazwie Wonder Woman Golden Armor jest ręcznie zdobiona – 24-karatowym złotem! Druga to Wonder Woman Lasso of Truth, a trzecia… futrzasta Barbara Minerva. Oceńcie sami.

Xbox One X z motywem Wonder Woman, czyli... futerko, sznurek i 24-karatowe złoto

GramTV przedstawia:

Zaznaczono jednak, że wszystkie trzy konsole są sprzętem wystawnym – nie do grania. Zresztą, gdyby Xbox One X w ostatniej wersji z futrem zaczęłoby się przegrzewać… Kto wie, jak skończyłaby się taka sytuacja. Zainteresowani mają szansę wygrać jedną z edycji – wystarczy polubić i podać dalej poniższy wpis na Twitterze.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
3
garfieldgarfield
Gramowicz
26/08/2020 09:09

Obrzydliwe.

Levario
Gramowicz
26/08/2020 07:42

Ja piernicze. Z tak kiczowatych rzeczy to się cieszą ludki z Arabii Saudyjskiej gdzie wszystko musi być złote i futrzaste. Ble.

Kafar
Gramowicz
25/08/2020 22:48

no i zwróciłem kolacje jak to zobaczyłem.. dzięki.
Trwa Wczytywanie