Cyberpunk 2077 – samochody bez szyb i tuningu, ale z detektorami min!

Maria Wawrzyniak
2020/08/25 18:25
2
0

Mamy kolejne konkrety na temat gry Cyberpunk 2077. Tym razem dowiedzieliśmy się więcej na temat samochodów.

Na łamach portalu Alt Char pojawił się artykuł zawierający fragmenty wywiadu udzielonego dziennikarzom Official PlayStation Magazine przez Pawła Mielniczuka, dyrektora artystycznego ds. postaci oraz twardych powierzchni w grze Cyberpunk 2077. Tym samym otrzymaliśmy nowe informacje na temat samochodów – łącznie otrzymamy 29 podstawowych modeli aut, które będą występować różnych odmianach. Te z kolei będą się od siebie znacząco różnić. W ten sposób twórcy chcą w pewien sposób wynagrodzić graczom brak możliwości samodzielnego tuningu pojazdów.Cyberpunk 2077 – samochody bez szyb i tuningu, ale z detektorami min!

Co ciekawe, cechy poszczególnych pojazdów będą zależne od tego, kto (chodzi tutaj o poszczególne frakcje) je w grze posiada i jakich dokonał modyfikacji. Jako przykładu użyto pojazdu należącego do Nomadów, którzy instalują w swoich samochodach detektory min. Mielniczuk zdradził również, że auta nie posiadają szyb, ponieważ zainstalowano w nich podczerwień i takie tam. Chodzi o technologię kryształowej kopuły – w uproszczeniu, mamy do czynienia z ekranami LCD imitującymi szyby, wyświetlając ich obraz. Takie smaczki być może nie są bardzo ważne, aczkolwiek interesujące. Co sądzicie o takich rozwiązaniach?

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy na koniec, że Cyberpunk 2077 zadebiutuje już 19 listopada bieżącego roku na komputerach osobistych, konsolach obecnej generacji PlayStation 4 i Xbox One, a także sprzęcie nowej generacji, czyli PlayStation 5 i Xbox Series X. Jeżeli chcecie być na bieżąco z informacjami dotyczącymi gry, zapraszamy pod ten adres. Zainteresowanych zapraszamy również do lektury naszego obszernego kompendium na temat produkcji.

Komentarze
2
koNraDM4
Gramowicz
26/08/2020 15:09
Kafar napisał:

To z szybami to najgłupsze i najmniej praktyczne rozwiązanie o jakim w życiu widziałem :D

Zależy, jeśli chodzi o normalne auta cywilne to rzeczywiście sztuka dla sztuki ale pojazdy, których przeznaczeniem jest być pod ostrzałem wiele mogą skorzystać na takim rozwiązaniu.

Kafar
Gramowicz
25/08/2020 18:39

To z szybami to najgłupsze i najmniej praktyczne rozwiązanie o jakim w życiu widziałem :D