Will Smith i Kevin Hart łączą siły w remake’u komedii Samoloty, pociągi i samochody

Radosław Krajewski
2020/08/18 12:55

Powstaje nowa wersja klasycznej komedii ze Stevem Martinem i Johnem Candym z 1987 roku. W remake’u zobaczymy Willa Smitha i Kevina Harta.

Paramount Pictures ogłosił powstanie nowej wersji klasycznej komedii Samoloty, pociągi i samochody. W pierwotnej wersji wystąpili Steve Martin i John Candy, a obraz wyreżyserował John Hughes. Teraz studio planuje nakręcić remake filmu, w którym wystąpi Will Smith i Kevin Hart. Aktorzy będą również producentami tytułu. Za scenariusz odpowiada Aeysha Carr, dla której będzie to debiut w produkcji filmowej. Scenarzystka znana jest ze skryptów do Brooklyn 99 oraz Woke dla platformy Hulu.

Will Smith i Kevin Hart łączą siły w remake’u komedii Samoloty, pociągi i samochody

Samoloty, pociągi i samochody opowiadają o nowojorski menadżerze Nealu Page’u (Steve Marin), który wybiera się samolotem do Chicago, aby spędzić Święto Dziękczynienia wraz z rodziną. Do jego wyprawy dołącza Del Griffith (John Candy). Los sprawia, że muszą podróżować razem, ale na ich drodze czeka wiele kłopotów i przeszkód. Począwszy od problemów z samolotem i pociągiem, na samochodzie kończąc. W ich wyciecze przez kraj, wydarzy się wiele nieprzewidzianych i komicznych sytuacji.

GramTV przedstawia:

Twórcy obiecują, że nowa wersja zostanie przeniesiona do współczesnych czasów, ale zachowają fabularny schemat znany z oryginału. Data premiery filmu nie jest jeszcze znana.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!