Morowind w The Elder Scrolls V: Skyrim – modyfikacja Skywind na gameplayu

Wincenty Wawrzyniak
2020/08/16 17:45
1
0

Twórcy modyfikacji Skywind do gry TES V: Skyrim opublikowali nowy gameplay prezentujący przygodę znaną z Morrowind jako Bitwa w Nchurdamz.

Przedwczoraj w sieci pojawił się nowy, ponad piętnastominutowy materiał z rozgrywki z modyfikacji Skywind, która wprowadza do gry The Elder Scrolls V: Skyrim zawartość z części trzeciej, czyli The Elder Scrolls III: Morrowind. Gameplay prezentuje przebieg jednej z przygód – niektórzy mogą ją kojarzyć jako Bitwę w Nchurdamz. Zainteresowanych modyfikacją takie wieści szczególnie ucieszą, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że twórcy Skywind praktycznie od stycznia nie dawali znaku życia, a teraz nie dość, że otrzymaliśmy nowe nagranie, to możemy jeszcze zobaczyć naprawdę niezłe postępy.

Jeśli jednak mieliście nadzieję na datę premiery – autorzy modyfikacji wciąż jej nie zdradzili. Jedyne, czego możemy być pewni, to to, że wszystko idzie zgodnie z planem, a tempo prac nad projektem jest szybsze niż kiedykolwiek wcześniej w historii modyfikacji. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i czekać. Zainteresowanych w międzyczasie zapraszamy na oficjalną stronę internetową Skywind, gdzie znajdziecie między innymi szczegóły na temat moda oraz galerię zdjęć. Poniżej kilka ze screenów.

Morowind w The Elder Scrolls V: Skyrim – modyfikacja Skywind na gameplayu

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
17/08/2020 07:24

Za 10 lat: "Skywind dostaje kolejny zwiastun, data premiery nieznana". 

Za 15 lat: "Skywind idzie do kosza, Bethesda domaga się zamknięcia projektu".