Netflix ogłosił datę premiery drugiej części Opiekunki

Radosław Krajewski
2020/08/13 11:10

Platforma streamingowa ogłosiła, że dobrze przyjęty film z 2017 otrzyma kontynuację. Premiera w serwisie odbędzie się we wrześniu.

Jednym z większych filmowych hitów serwisu, zanim ta zaczęła inwestować w projekty wielkich reżyserów, była Opiekunka. Niepozorny komediowy horror, który łączył w sobie najlepsze cechy Kevina samego w domu oraz kina grozy, przypadł do gustu widzom, co przełożyło się na wysoką oglądalność. Netflix nie czekając długo, zapowiedział powstanie drugiej części. Teraz platforma ogłosiła, kiedy film trafi do jej oferty.

Netflix ogłosił datę premiery drugiej części Opiekunki

Opiekunka 2 pojawi się już 10 września. Obraz nie dostał jeszcze swojego zwiastuna, ale serwis podzielił się krótką zapowiedzią wideo, kilkoma zdjęciami z filmu oraz opisem fabuły. Druga część rozpocznie się po dwóch latach od pokonania satanistycznego kultu prowadzonego przez opiekunkę Bee. Cole próbuje zapomnieć o przykrych wydarzeniach z przeszłości i skupia się na przetrwaniu w szkole średniej. Chłopak znów będzie musiał stanąć w szranki z siłami zła, gdy starzy wrogowie nieoczekiwanie powrócą.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Opiekunki 2 jest McG, który pracował wcześniej nad dwoma częściami Aniołków Charliego oraz Terminatorem: Ocalenie. W obsadzie są: Judah Lewis, Hana Mae Lee, Robbie Amell, Bella Thorne, Andrew Bachelor, Emily Alyn Lind, Leslie Bibb i Ken Marino.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!