Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Red Dead Online niegrywalne po patchu – konie latają, a z nieba lecą aligatory

Maria Wawrzyniak
2020/08/12 12:55

Jeszcze wczoraj donosiliśmy, że najnowsza aktualizacja do gry Red Dead Online zepsuła konie. Okazuje się, że to nie jedyne, co zepsuła.

Okazuje się, że wczorajsze doniesienia o zepsutych koniach w Red Dead Redemption to tylko jeden z błędów, które pojawiły się w grze po najnowszej aktualizacji. Jak donosi (po raz kolejny) serwis Kotaku, kolejni gracze donoszą o kolejnych problemach – takich, jak zwykłe problemy ze stabilnością połączenia sieciowego. Jest również kilka znacznie dziwniejszych kwestii, jak chociażby magicznie znikające postacie, tańczące zwłoki, deszcz aligatorów, latające wozy oraz konie na drzewach (Płotka…?). Poświęcone grze forum na Reddicie oraz Twitter są wręcz przepełnione narzekaniami i ujęciami z rozgrywki prezentującymi coraz to bardziej komiczne sytuacje.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Na oficjalnej stronie supportu Rockstar Games pojawiło się już oświadczenie twórców w sprawie błędów. Deweloperzy zaznaczyli, że zdają sobie sprawę z tego, co obecnie dzieje się w grze i pracują nad poprawkami, które pozwolą rozwiązać te kwestie. Dodali również, że podzielą się nowymi informacjami tak szybko, jak będzie to możliwe.

GramTV przedstawia:

Red Dead Online niegrywalne po patchu – konie latają, a z nieba lecą aligatory

Komentarze
1
One_of_the_Many
Gramowicz
12/08/2020 13:00

W taki sposób twórcy łamią protest graczy. Marudzili, że nie ma aktualizacji do gry, no to teraz mają :P