Modern Warfare i Warzone – 5. sezon w Call of Duty z oficjalną datą premiery

LM
2020/07/31 09:10

Activision zaprezentowało nową frakcję i operatorów dla 5. sezonu w Call of Duty Modern Warfare i Warzone. Mamy datę rozpoczęcia kolejnego cyklu.

Dobre wieści dla fanów najnowszej odsłony Call of Duty. Zgodnie z wcześniejszymi sugestiami Activision i Infinity Ward już niebawem wystartuje kolejny sezon rozgrywek w Modern Warfare i Warzone. Wydawca opublikował w sieci oficjalny zwiastun 5. sezonu, ujawniając jednocześnie zupełnie nową frakcję – Shadow Company i związanych z nią Operatorów. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że datę rozpoczęcie 5. sezonu w Call of Duty wyznaczono na najbliższą środę 5 sierpnia. Rzućcie okiem na załączony do wiadomości materiał wideo.

Modern Warfare i Warzone – 5. sezon w Call of Duty z oficjalną datą premiery

GramTV przedstawia:

Wedle informacji przekazanych przez Activision, Shadow Company to zupełnie odrębna grupa interesu w wojnie pomiędzy Coalition i Allegiance, która ma własne cele i specjalne metody, by je osiągnąć. W specjalnym wpisie na blogu wydawca zaprezentował związanych z frakcją Operatorów, o których przeczytacie więcej pod tym adresem.

Call of Duty Modern Warfare wraz z darmowym modułem Warzone dostępne jest na PC Battle.net, PlayStation 4 i Xboksie One.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!