Red Dead Online może podziękować klaunom – duży patch już dostępny

Wincenty Wawrzyniak
2020/07/28 22:30
0
0

Nowa profesja, legendarne zwierzęta, kolejna przepustka bandyty i wiele innych – oto wyczekiwana przez graczy nowa aktualizacja do gry Red Dead Online!

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że protesty graczy przebierających się za klauny w Red Dead Online zadziałały, a przedstawiciele firmy Rockstar Games zapowiedzieli nowe, duże i ekscytujące aktualizacje nie tylko dla wspomnianej produkcji, ale również GTA Online. Dziś jednak skupimy się na Red Dead Online, bowiem na serwerach wylądowała już aktualizacja The Naturalist, która dodaje do gry naprawdę sporo nowości oraz wyczekiwanych od dawna funkcji.Red Dead Online może podziękować klaunom – duży patch już dostępnyZaczniemy oczywiście od najważniejszej rzeczy, czyli nowej profesji, w tym przypadku będącej przyrodnikiem. Dzięki niej gracze będą mogli rozpocząć wyczerpujące badania natury. Profesja posiada łącznie 20 rang, z czego awans na kolejny stopień odbywa się co pięć poziomów. Odkrywajcie zróżnicowane tereny, spotykajcie majestatyczne stworzenia i zdecydujcie, czy wykorzystacie swoje odkrycia do opanowania nowych umiejętności, czy do pomnażania zasobów oraz zysków. Ponadto na łowców przygód z zamiłowaniem do natury czeka Harriet Davenport, która potrzebuje pomocy w odnalezieniu określonych gatunków zwierząt. Następnie mamy Gusa Macmillana, zajmującego się zrozumieniem oraz zachowaniem tych dzikich zwierząt (chociażby w postaci ubrań ze skóry). Warto jednak zaznaczyć, że jego poglądy oraz działania są sprzeczne z wartościami wspomnianej Davenport, a twórcy dają wyraźnie do zrozumienia: Harriet zapamięta Wasze kłusownicze zapędy, jeśli zdecydujecie się grać na dwa fronty.

Pomaganie Harriet Davenport w działaniach przyrodnika poprzez zbieranie próbek bez zabijania zwierząt zapewni Wam wyjątkowe nagrody. Skorzystajcie z nowej amunicji usypiającej do lekkiego sztucera, aby uśpić stworzenie i pobrać od niego próbkę. Wprawni przyrodnicy mogą skorzystać z otrzeźwiacza, aby nie pozostawiać zwierząt na pastwę drapieżników.

Dostarczanie części zwierząt, skór i futer do emerytowanego myśliwego Gusa Macmillana zapewni Wam wysokiej jakości ubrania i unikatowe przedmioty ze specjalnymi właściwościami. Skorzystajcie z umiejętności rzemieślniczych i krawieckich tego niesławnego łowcy i zdobądźcie płaszcze z legendarnych zwierząt i inną odzież oraz ozdoby zapewniające szczególne korzyści.

Odwiedźcie centrum powitalne w Strawberry i spotkajcie się z Harriet oraz Gusem. Dokumentujcie swoje odkrycia w nowym kompendium zwierząt, opisującym mnóstwo gatunków zamieszkujących różnorodne siedliska na pograniczu. Tropienie stworzeń, robienie im zdjęć i pobieranie od nich próbek spowoduje dodanie informacji do kompendium i awansowanie w roli przyrodnika.

Otrzymacie też nowe umiejętności, takie jak możliwość dobijania zwierzyny i rozbijania przenośnych obozów. Będziecie mogli pracować z Harriet Davenport nad ograniczeniem liczby niegodziwych kłusowników poprzez atakowanie ich obozów i uwalnianie zwierząt z klatek.

GramTV przedstawia:

Kolejną ważną nowością jest trzecia przepustka bandyty, która powróciła do gry razem z nowymi przedmiotami do odblokowania. Standardowo, Kluby Wheeler, Rawson and Co. zapewniają nam darmowe i automatyczne członkostwo. Przepustka kosztuje 40 sztabek złota i oferuje graczom 100 poziomów do odblokowania, z czego każdy gwarantuje zupełnie inne bonusy. Aktualizacja wprowadziła również siedem rodzajów legendarnych zwierząt (pumy, lisy, dziki, bobry, wilki, bizony i wapiti), dwie nowe bronie (ciężki sztucer oraz ulepszony łuk), a także zaawansowany model aparatu.

Red Dead Online zadebiutowało 14 maja 2019 na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Podstawowa wersja gry o tytule Red Dead Redemption 2 pojawiła się natomiast 26 października 2018 roku na tych samych platformach. Oficjalną wiadomość twórców dotyczącą aktualizacji znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!