Star Wars: The Old Republic powraca! Gra wylądowała na Steamie

pepsi
2020/07/21 19:05
0
0

Electronic Arts kontynuuje strategię wprowadzania swoich gier na Steam. Tym razem na platformie Valve zadebiutowało MMO Star Wars: The Old Republic.

Star Wars: The Old Republic powraca! Gra wylądowała na SteamieDla niektórych gier nigdy nie jest za późno, żeby zadebiutować na Steamie. Od premiery masówki Star Wars: The Old Republic minęło bagatela dziewięć lat, ale właśnie po tym czasie, właśnie dziś tytuł ten znalazł się w ofercie platformy Valve. Electronic Arts kontynuuje w ten sposób swoją strategię wprowadzania gier w wersjach pecetowych na Steam. Gigant wydawniczy podjął taką decyzję po latach trzymania swoich produkcji na komputery osobiste wyłącznie na Originie.

Star Wars: The Old Republic to gra free to play. Można ją więc pobrać i cieszyć się rozgrywką za darmo. Opcjonalnie istnieje jednak opcja wykupienia abonamentu (w pakietach 30, 60, 90 i 180 dni). Daje on możliwość rozwinięcia postaci do 75. poziomu oraz dostęp do wszystkich rozszerzeń, w tyum Onslaught, Knights of the Eternal Throne i Knights of the Fallen Empire, a także trybów Warzone, Flashpoints, Uprising i Operations. Subskrybenci mogą ponadto liczyć na miesięczny przydział monet Cartel Points, premię do punktów doświadczenia i szybszy przyrost renomy i reputacji.

O tym, czy warto w ogóle sięgnąć po Star Wars: The Old Republic, możecie przekonać się czytając naszą archiwalną recenzję.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!