Świetny dynamiczny motyw Ghost of Tsushima za darmo na PS4, śpieszcie się!

Wincenty Wawrzyniak
2020/07/16 14:45
0
0

Jeżeli nie macie dynamicznego motywu Ghost of Tsushima na PS4, to aktualnie możecie to cudo zgarnąć całkowicie za darmo – warto!

Jak donosi serwis GameSpot, na horyzoncie pojawiły się kody, które możemy użyć, aby otrzymać całkowicie za darmo dynamiczny motyw z gry Ghost of Tsushima na konsolę PlayStation 4. Kody nie mają limitowanych użyć, więc póki działają, tak każdy może z nich korzystać – sama przetestowałam, motyw jest naprawdę ładny! Dziennikarze wspomnianego serwisu powołali się na użytkownika Wario64, który opublikował w jednym ze swoich wpisów na Twitterze kody dla każdego regionu; Was (przynajmniej w większości) będzie oczywiście interesować ten dla Europy, czyli: 8T2T-CRNJ-FM72. Korzystajcie, póki można!

Wczytywanie ramki mediów.

Przypomnijmy jeszcze, że Ghost of Tsushima zadebiutuje 17 lipca w piątek wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Jeżeli chcecie być na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi dzieła studia Sucker Punch, zapraszamy pod ten adres, gdzie znajdziecie wszystkie newsy na jego temat. Pod tym adresem znajdziecie z kolei obszerne kompendium na temat gry, które będzie na bieżąco aktualizowane. A na koniec zainteresowanych grą oraz kulturą samurajów zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy w specjalnym quizie!Świetny dynamiczny motyw Ghost of Tsushima za darmo na PS4, śpieszcie się!

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!