Ostatnia szansa na trzy prezenty od Epic Games. Dziś coś dla fanów action-RPG

LM
2020/07/16 14:55
0
0

Jeszcze przez kilka godzin możecie załapać się na trzy darmowe gry na PC. Tymczasem krótko później wystarczy upomnieć się o Torchlight 2.

Mamy czwartek, co oznacza, że przyszła pora na kolejną roszadę wśród cotygodniowych darmowych gier na Epic Games Store. Jeszcze do 17:00 spóźnialscy fani pecetowego grania mogą załapać się na trzy produkcje – Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premier Edition oraz The Escapist 2. Tymczasem zaraz po 17:00 do grona darmówek Epica dołączy oryginalnie wydana w 2012 roku gra action RPG Torchlight 2. Ostatnia szansa na trzy prezenty od Epic Games. Dziś coś dla fanów action-RPG

Podobnie jak w przypadku poprzednich promocji, Epic może w ostatniej chwili wzbogacić ofertę o kolejne tytuły – jeśli tak się stanie, to z pewnością się o tym dowiecie. Jednocześnie przypominamy o lipcowym zestawieniu ofert na darmowe gry, weekendy i produkcje free-to-play:

Torchlight 2 to izomeryczna gra akcji z elementami RPG osadzona w fantastycznym świecie. Za produkcję tytułu odpowiadają ojcowie sukcesu Blizzard North i pierwszych odsłon serii Diablo. Samo Torchlight 2 wiele lat po debiucie na PC otrzymało też wydania dedykowane PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Cóż, brać skoro dają.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!