Upalny sierpień w Battle Brothers. Mamy datę premiery dodatku Blazing Deserts

LM
2020/07/04 14:45
1
0

Taktyczne RPG Battle Brothers jeszcze w sierpniu doczeka się największego i najambitniejszego dodatku. Mamy datę premiery i szczegóły Blazing Deserts.

Overhype Studios postanowiło ujawnić oficjalną datę premiery nowego dodatku do udanej taktycznego RPG-a Battle Brothers z 2017 roku. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez dewelopera DLC zatytułowane Blazing Deserts ukaże się na PC Steam dokładnie 13 sierpnia. Zainteresowani powinni przygotować się na wydatek rzędu niespełna 15 dolarów (około 60 PLN). Zdaniem twórców Blazing Deserts to największe i najambitniejsze rozszerzenie do Battle Brothers – co to właściwie oznacza?Upalny sierpień w Battle Brothers. Mamy datę premiery dodatku Blazing Deserts

Battle Brothers – nowości w dodatku Blazing Deserts

Dodatek Blazing Deserts to przede wszystkim tytułowe krainy na południu, które pozwolą nam przemierzać niezależne miasta i brać udział w walkach na tamtejszych arenach. Obok tego Overhype postarało się o wielu najemników, którzy dołączą do naszej świty, by urozmaicić nieco potencjał bojowy oddziału.

W pakiecie otrzymamy też nowe wyzwania, wydarzenia w świecie gry, masę dodatkowego sprzętu i kontraktów. Nie zbraknie również świeżych utworów dla ścieżki dźwiękowej gry i związanych z dodatkiem osiągnięć Steam. Rzućcie okiem na załączoną poniżej galerię screenów.

GramTV przedstawia:

Battle Brothers ukazało się w marcu 2017 roku na PC.

Battle Brothers – nowości w dodatku Blazing Deserts, Upalny sierpień w Battle Brothers. Mamy datę premiery dodatku Blazing Deserts

Komentarze
1
naczelnyk
Gramowicz
04/07/2020 18:07

boska gra, najlepszy tactics!