Wyciekły materiały z Crysis Remastered. Nie wygląda to dobrze

LM
2020/06/30 09:56
7
0

Crytek zamydlił oczy demami technologicznymi, a na rynek zmierza wyraźnie uboższa graficznie wersja Crysisa? Oceńcie sami.

Wyciekły materiały z Crysis Remastered. Nie wygląda to dobrze

Zgodnie z najnowszymi zapowiedziami studia Crytek już jutro doczekamy się pełnoprawnej prezentacji rozgrywki z Crysis Remastered. Odświeżona wersja wydanej w 2007 roku gry wyglądała niezwykle obiecująco na demach technologicznych silnika CryEngine, co nijak ma się do materiałów zamieszczonych w sklepie Microsoftu.

Do karty produktu załączono trzy screeny w niskiej rozdzielczości oraz zwiastun, ale próżno szukać tam graficznych fajerwerków z zajawek Cryteka. Mamy tam raczej lekko podrasowany oryginał, aczkolwiek trudno o ostateczną ocenę, gdyż zarówno obrazki, jak i zwiastun opublikowano w słabej jakości. Ostatecznie wraz z powyższymi otrzymaliśmy informację o dacie debiutu gry, którą wyznaczono na 23 lipca.

GramTV przedstawia:

Rzućcie okiem na załączone do wiadomości screeny i dajcie znać, co o tym sądzicie. Oczywiście, gdy tylko Crytek oficjalnie zaprezentuje grę, to z pewnością się o tym dowiecie.

Komentarze
7
prostik
Gramowicz
01/07/2020 20:43
dariuszp napisał:

Jak to jest ten remaster to mogli sobie darować. Crysis to była bardzo przeciętna gra. Jedyny powód dla którego zyskała sławę to była grafika. Nic więcej. Nikt nigdy nie chwalił tej serii za cokolwiek innego. 

​Fani jedynki mają zupełnie odmienne zdanie :) A tak a propos przeciętności: modern warfare które wyszło w tym samym okresie było znaaaaacznie bardziej przeciętną grą od crysisa a mimo to dosłownie każdy traktował go niczym drugie nadejście samego chrystusa.

dariuszp
Gramowicz
01/07/2020 20:17

Jak to jest ten remaster to mogli sobie darować. Crysis to była bardzo przeciętna gra. Jedyny powód dla którego zyskała sławę to była grafika. Nic więcej. Nikt nigdy nie chwalił tej serii za cokolwiek innego. I dlatego też 2 i 3 się oberwało bo spalili grafikę w tych częściach z uwagi na konsole.

Więc jeżeli cały remaster to rozdziałka i tekstury to mogli sobie darować. Strata czasu i pieniędzy.

Mogli albo popracować nad nową częścią albo zrobić remake jak np 2K zrobiło z Mafią 1.

Fun_g_1_2_3
Gramowicz
30/06/2020 13:29
Myszasty napisał:

No własnie, to wygląda, jak po prostu oryginalna gra.

A jak inaczej ma wyglądać oryginalna gra z poprawioną grafiką? :-)

Postęp w grafice jest wyraźnie widoczny - trawa i ziemia wyglądają nieco lepiej niż w 2007 r. Widać nawet ulepszone oświetlenie w zalinkowanym wcześniej porównaniu - w remasterze światło wychodzi z lamp na ścianach, a w pierwowzorze światło wychodzi z nad głowy gracza?!? Pewnie poprawione są jeszcze efekty eksplozji, dymu, wody itp. i na tym będzie koniec poprawek. Nic niezwykłego i niespodziewanego jak przy innych remasterach.
Trwa Wczytywanie