GC: odświeżony System Shock na konkretnym gameplayu, fani będą zadowoleni

Wincenty Wawrzyniak
2020/06/15 22:35
1
0

Kolejny dzień konferencji to między innymi kolejne materiały z odświeżonego System Shock. Tym razem otrzymaliśmy aż dwunastominutowy materiał z rozgrywki.

Dwa dni temu otrzymaliśmy nowy zwiastun nadchodzącego System Shock, a dziś – znów podczas Guerrilla Collective – mogliśmy przyjrzeć się aż dwunastu minutom pełnoprawnej rozgrywki. Za opracowanie nowej wersji klasyka odpowiada studio Nightdive (pierwowzór stworzył zespół Looking Glass Studios), a sama produkcja ma zadebiutować na rynku w bieżącym roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Podczas prezentacji jeden z twórców, Stephen Kick, komentował na bieżąco wszystko, co działo się na ekranie, wyrażając przy tym wyraźne podekscytowanie projektem.

Przypomnieliśmy sobie także historię opowiadaną przez grę System Shock. Przenosimy się do przyszłości, a dokładnie do 2072 roku, na pokład stacji kosmicznej Cytadela należącego do korporacji TriOptimum, gdzie wcielamy się w hakera, którego zleceniem jest włamać się do sztucznej inteligencji Shodan kontrolującej stację, aby wykraść z systemu cenne dane na temat nowego typu broni biologicznej. Twórca zapewnia, że kiedy gra ukaże się już na rynku, będzie dokładnie taka, jaka powinna być. Cóż, fani muszą jeszcze uzbroić się w odrobinę cierpliwości – czekamy!GC: odświeżony System Shock na konkretnym gameplayu, fani będą zadowoleni

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
piomink
Gramowicz
15/06/2020 23:02

Który to już raz pokazują to samo setny raz? Już rzygam tą grą. Ciągle "nowy gameplay" i ciągle pokazują to samo w niby odświeżonej poprawionej wersji a gra wygląda i działa tak samo, podczas gdy jej rozwój pod względem tworzenia kolejnych poziomów stoi.