Premiera Valorant – twórcy dodają nowego bohatera i częstują poradami na start

Wincenty Wawrzyniak
2020/06/02 21:40
0
0

Taktyczna strzelanka studia Riot Games doczekała się wreszcie pełnoprawnej premiery – oto, co musicie wiedzieć na temat pełnej wersji gry Valorant.

Dziś, czyli 2 czerwca 2020 roku, na rynku zadebiutowała pełna wersja Valorant, czyli nowej sieciowej strzelanki pierwszoosobowej od studia Riot Games. Z tej okazji sieć zalała masa nowych informacji na temat produkcji, w tym chociażby waga plików, wymagania sprzętowe, dokładny opis aktualizacji 1.0, a nawet porady na start prosto od deweloperów. Zanim jednak przejdziemy do konkretów to przypomnijmy, że gra jest dostępna wyłącznie na komputerach osobistych i korzysta z modelu free-to-play z mikropłatnościami. Wersja 1.0 zajmuje około 8,12 GB miejsca na dysku twardym – pamiętajmy jednak, aby brać pod uwagę przyszłe aktualizacje.Premiera Valorant – twórcy dodają nowego bohatera i częstują poradami na start

Aktualizacja 1.0 – co wprowadziła?

Jak nietrudno się domyślić, lista zmian jest naprawdę długa. Najważniejszą nowością jest jednak nowa grywalna (jedenasta) postać, czyli Reyna. Pochodząca z samego serca Meksyku, przoduje w walce 1 na 1, rozkręcając się z każdym zabójstwem. Ograniczają ją tylko jej własne umiejętności – im lepiej sobie radzi, tym staje się potężniejsza. Do tego dochodzi również nowa mapa o nazwie Ascent, będąca otwartym terenem dla niewielkich potyczek na wyczerpanie, a także nowy tryb gry o nazwie Gorączka Spike’a w wersji beta, którego głównym zadaniem jest pokazać świeżą, nieco chaotyczną stronę VALORANT.

Pięć postaci (Sage, Omen, Phoenix, Raze oraz Jett) doczekało się premierowego dopracowania. Zajęto się spadkami liczby klatek, jakie zgłaszała część graczy, usprawniono rejestrację trafień, przemodelowano wąskie przejścia znajdujące się na środku mapy. Wszystkie szczegóły znajdziecie pod tym adresem. Na stronie możecie znaleźć również artykuł poświęcony przepustce bojowej, gdzie wytłumaczono, jak dokładnie wygląda i działa.

Wymagania sprzętowe gry Valorant:

Poradnik dla początkujących

Oto poradnik dla początkujących graczy VALORANT, prosto z akt Brimstone’a. Czy to wasza pierwsza akcja, czy też potrzebujecie odświeżenia informacji — uznaliśmy, że najlepiej będzie, jak wszystko zaprezentuje bardzo doświadczony agent.

GramTV przedstawia:

Poradnik dla początkujących, Premiera Valorant – twórcy dodają nowego bohatera i częstują poradami na start

Powyższe screeny to jedynie część poradnika. Zainteresowanych zapraszamy pod ten adres. Jedno jest pewne – twórcy zadbali o stosowną promocję swojego nowego dzieła. Na sam koniec otrzymaliśmy również Odcinek 1: Zapłon, czyli oficjalny zwiastun rozgrywki, który możecie znaleźć poniżej.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!