Arx Fatalis za darmo z okazji 20-lecia Arkane Studios

pepsi
2020/05/28 20:54

Arkane Studios świętuje 20-lecie istnienia. Z tej okazji studio, wraz z Bethesdą, rozdaje za darmo swoją pierwszą grę, Arx Fatalis.

Arx Fatalis za darmo z okazji 20-lecia Arkane StudiosDo końca maja gracze mogą za darmo zdobyć darmową kopię klasyku z 2002 roku, Arx Fatalis. Jest to wyjątkowy prezent od Arkane Studios, które w ten sposób postanowiło uczcić 20-lecie istnienia. Wszystko, co należy zrobić, aby móc dołączyć do swojej kolekcji pierwszą grę stworzoną w biurach szacownego jubilata, to dołączyć do społeczności Arkane Outsiders za pośrednictwem specjalnie utworzonej strony internetowej. Dodatkowym upominkiem jest cyfrowy artbook “The Art of Arkane”.

Na tym świętowanie się jednak nie kończy. Bethesda zamieściła na Twitterze ponad dwuminutowy materiał wideo, który podsumowuje dotychczasową działalność Arkane Studios. Zespół opublikował ponadto podziękowania dla swoich fanów. Warto również zapoznać się z najważniejszymi wydarzeniami w historii Arkane Studios czy poczytać o filozofii przyświecającej członkom zespołu.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Oprócz Arx Fatalis, Arkane Studios ma na swoim koncie Dark Messiah of Might & Magic, serię Dishonored oraz nowego Preya. Obecnie pracuje nad ogłoszonym podczas ubiegłorocznego E3 Deathloop.

Komentarze
1
Gregario
Gramowicz
29/05/2020 02:35

Szkoda, że nie rozdają tej gry na GOGu, czy Steamie.