Fast & Furious Crossroads z nową datą premiery. Zobacz gameplay!

pepsi
2020/05/27 17:30

Szybcy i Wściekli mieli wjechać na rozdroża już w tym miesiącu, ale pandemia COVID-19 sprawiła, że na premierę Fast & Furious Crossroads poczekamy nieco dłużej.

Fast & Furious Crossroads z nową datą premiery. Zobacz gameplay!Do premiery Fast & Furious Crossroads dojdzie 7 sierpnia tego roku – poinformowały Bandai Namco Entertainment i Slightly Mad Studios. Gra miała trafić do sprzedaży już w maju, jednak zmiana trybu pracy na zdalną w związku z pandemią COVID-19 sprawiła, że plany te trzeba było zrewidować. Dom, Letta i Roman wyjadą więc na trasy z niewielkim opóźnieniem, ale ich werwa i chęć rywalizacji wcale przez to nie osłabły.

Fast & Furious Crossroads nie będzie zwykłą grą wyścigową – tu przeciwnika można bowiem pokonać w bardziej bezpośrednim starciu i przy użyciu rozmaitych gadżetów. Zobaczcie zresztą sami jak wygląda to na pierwszym gameplayu.

GramTV przedstawia:

Co ciekawe, materiał jest bardzo nisko oceniany na YouTubie. Zgadzacie się ze zmasowaną krytyką graczy? Dajcie znać w komentarzach. Przypominamy, że Fast & Furious Crossroads zmierza na pecety, Xboksa One i PlayStation 4.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!