Jeśli masz Twitch Prime, to będziesz mógł zgarnąć ponad 20 gier za darmo

Wincenty Wawrzyniak
2020/05/24 13:30
0
0

Już za dwa dni subskrybenci Twitch Prime będą mogli zadowolić się pierwszym zestawem darmowych gier – tych łącznie będzie ponad 20!

Jak donosi między innymi serwis Game Informer, wszyscy subskrybenci Twitch Prime już niedługo będą mogli zgarnąć łącznie aż 22 gry całkowicie za darmo. Zanim jednak przejdziemy do szczegółów, przypomnijmy, że mowa o opcjonalnym abonamencie będącym częścią abonamentu Amazon Prime lub (w przypadku Polski przede wszystkim) Prime Video. Comiesięczna opłata w wysokości 5,99 euro, czyli około 20 złotych (przez pierwsze sześć miesięcy cena jest niższa, koło 13 złotych) i główną opcją abonamentu jest możliwość subskrybowania jednego kanału miesięcznie bez dodatkowych opłat. Ponadto możemy również liczyć na inne bonusy związane z czatem, korzystanie z unikalnych emotek i dodatkowych opcji kolorystyki.Jeśli masz Twitch Prime, to będziesz mógł zgarnąć ponad 20 gier za darmoJeśli zaś chodzi o wspomniane darmówki – Twitch, czyli firma streamingowa, nawiązało współpracę z firmą SNK i z okazji 30. rocznicy NeoGeo zamierzają rozdać abonentom ponad dwadzieścia gier. Gracze będą mieli idealną okazję do poszerzenia swojej biblioteki o prawdzie klasyki, jak chociażby Fatal Fury Special czy Samurai Shodown II. Pierwszy zestaw darmowych gier zostanie udostępniony już za dwa dni, 26 maja – wówczas czekać będzie na graczy siedem produkcji:

  • Art of Fighting 2
  • Blazing Star
  • Fatal Fury Special
  • The King of Fighters 2000
  • The King of Fighters 2002
  • Pulstar
  • Samurai Shodown II

Na ten moment nie znamy kolejnych tytułów. Możecie jednak być pewni, że jeśli na horyzoncie pojawi się kolejny zestaw, poinformujemy Was o tym. Przy okazji, jeśli szukacie darmowych gier, Epic Games Store udostępnia właśnie darmowe Sid Meier’s Civilization VI.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!