Greenfield to Minecraftowe miasto, które 400 graczy budowało przez ponad 9 lat

Maria Wawrzyniak
2020/05/24 17:15

Cały projekt składa się z ponad dwudziestu milionów sześcianów – nie ma wątpliwości co do tego, iż rzeczywiście jest co podziwiać.

Jeśli myśleliście, że w Minecrafcie widzieliście już wszystko, to prawdopodobnie nie znacie projektu Greenfield – mowa o wielkim mieście inspirowanym Los Angeles, zbudowanym w skali 1:1 we wspomnianej produkcji studia Mojang. Jak donosi serwis Destructoid, we wspomniany projekt zaangażowanych było aż 400 osób, a zbudowanie metropolii zajęło ponad dziewięć lat. Obecną wersję miasta możecie dokładnie obejrzeć pod tym adresem, poniżej znajdziecie również parę zdjęć.

Greenfield to Minecraftowe miasto, które 400 graczy budowało przez ponad 9 lat

GramTV przedstawia:

Projekt nie został jeszcze ukończony – zdaniem jednego z twórców pozostało jeszcze około 20% – jednak już teraz składa się z ponad dwudziestu milionów sześcianów. Co więcej, wszystkie budynku, które widzicie na poniższym zdjęciu (z fanpage’a projektu na Facebooku, który znajdziecie pod tym adresem), mają wykończone wnętrza. Do tego dochodzą tereny podmiejskie, również stopniowo dekorowane. Robi wrażenie, prawda?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!