Finałowy sezon serialu Trzynaście powodów na zwiastunie. Mamy datę premiery na Netflix

LM
2020/05/12 11:06
1
0

Jeszcze w czerwcu powróci jeden z najpopularniejszych oryginalnych seriali platformy Netflix – Trzynaście powodów.

Finałowy sezon serialu Trzynaście powodów na zwiastunie. Mamy datę premiery na Netflix

Włodarze platformy streamignowej Netflix ujawnili oficjalną datę premiery czwartego i zarazem finałowego sezonu popularnego serialu zatytułowanego Trzynaście powodów. Wedle informacji przekazanych na załączonym do wiadomości materiale czwarty sezon serii zadebiutuje na serwerach Netflix już 5 czerwca, by wraz z zakończeniem szkoły zwieńczyć prowadzone w kolejnych sezonach wątki.

GramTV przedstawia:

Trzynaście powodów to jeden z popularniejszych społecznie zaangażowanych seriali na platformie Netflix. Seria porusza tematykę samobójstw wśród młodych osób oraz ukazuje problemy, z którymi często zmaga się współczesna młodzież, całkowicie poza radarem rodziców.

Komentarze
1
Szincza
Gramowicz
12/05/2020 12:57

Ten ostatni akapit bym usunął. 

Społeczne zaangażowanie, o którym mówi autor newsa było może jakąś motywacją przy produkcji serialu w przypadku pierwszego sezonu - choć i to jest dla wielu kwestią dyskusyjną - ale wraz z premierą drugiego to po prostu licealny dramat kierowany raczej do młodych ludzi, pełen wyolbrzymionych problemów udających prawdziwe. W dodatku napisany raczej tak, że częściej wywołuje śmiech, niż zadumę.